Zabiegi wyszczuplające w SPA

Obecnie jeśli ktoś nie jest zadowolony ze swojego wyglądu lub też stanu zdrowia, ma do wyboru wiele różnego rodzaju możliwości. Ostatnio bardzo popularne stały się wizyty w SPA. Można tam, za pomocą odpowiednich zabiegów, wpływać korzystnie na sylwetkę i modelować kształty ciała. Jednymi z najpowszechniejszych ostatnio zabiegów stały się zabiegi wyszczuplające. Poddać im się może każdy, kto chce poprawić swój wygląd bądź zlikwidować mankamenty ciała.

Ośrodki Odnowy Biologicznej SPA mają do zaoferowania wiele tego rodzaju zabiegów. Ich wybór zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Pomagają one wyleczyć nadwagę a także wyszczuplić poszczególne partie ciała np. uda, brzuch czy pośladki. Dużą zaletą jest to, iż są bardzo skuteczne i nie wymagają interwencji chirurgicznej, czyli zastosowania skalpela.

Jednym z takich zabiegów jest z pewnością rozbijanie komórek tłuszczowych za pomocą ultradźwięków. Są one bezinwazyjne, wykonywane zazwyczaj przez kilka dni. Do głównych walorów takowego zabiegu wyszczuplającego zalicza się to, iż uzyskane efekty są trwałe a sam zabieg jest bezbolesny, nie powoduje krwiaków ani blizn i nie wymaga narkozy. Do innych podobnych zabiegów należą m.in. masaż skóry lub zabieg falami radiowymi.

Comments are closed.