Must have: Lakier do paznokci w sprayu

Mówi się, że "dłonie, to nasza wizytówka". Czy to frazes? Nie – to prawda. Dłonie i paznokcie mają bardzo istotny wpływ na nasz wizerunek. Jeśli więc nam na nim zależy, od czasu do czasu musimy poświęcać dłoniom i paznokciom nieco czasu.
O ile większość z tych zabiegów nie nastarcza trudności, o ile malowanie paznokci – owszem czasem tak… Aż do niedawna, bo w listopadzie 2015 roku na rynku kosmetycznym pojawił się produkt, który raz na zawsze wyeliminował ten problem. Jest nim lakier do paznokci w sprayu – prawdziwy hit, po prostu tzw. must have. To lakier, który z jednej strony malowanie paznokci znacząco przyspiesza (schnie około 20-50 sek.), a z drugiej udoskonala. Smugi? Nierównomierne warstwy? O nie, już nie. Niestety – dość znacznym kosztem, gdyż za 50 ml lakieru do paznokci w sprayu zapłacimy 70 zł.
Do wyboru mamy, póki, co, pięć kolorów, w tym m. in: srebrny, czerwony, różowy i nude, czyli cielisty. Aplikowanie lakieru do paznokci w sprayu polega po prostu na spryskiwaniu paznokci – nie bacząc na to, czy pobrudzimy całe dłonie, czy nie – a następnie myjąc dłonie ciepłą wodą i mydłem. Taki manicure zajmuje nie więcej, niż 5 minut. Od niedawna lakier dostępny jest także w polskich sklepach.

Comments are closed.