Jakie bikini na nadchodzący sezon?

Lato zbliża się milowymi krokami. Oficjalnie pojawi się 21 czerwca, jednak nieoficjalnie, coraz wyraźniej czuć je je powietrzu i widać w naszych nastrojach i…strojach. To czas, gdy coraz aktywniej zaczynamy planować wakacje i uzupełniać letnią garderobę o t-T-shirty, szorty, sukienki i…kostiumy kąpielowe.
Ich wybór jest ogromny – od kostiumów jednoczęściowych, przez tankini (strój typu koszulka + majtki) po klasyczne bikini. Te ostatnie są najbardziej popularne i najlepiej prezentują się zgrabnych, na opalonych ciałach – a przy tym osłaniają najwięcej.
Jakie bikini wybrać na najbliższe lato? Jakie jest najmodniejsze?
Znów bardzo modne są wzory marynarskie. Te co prawda aktualne są zawsze, lecz co pewien czas szczególnie. Tak, jak teraz. Paski zresztą modne są będą w tym sezonie także w innych, nie tylko granatowo-białych konfiguracjach i kolorach, szczególnie intensywnych czy wręcz krzykliwych. W tym roku bowiem moda plażowa z pewnością dyskretna nie jest. Mamy być widoczne, i to z daleka – można wnioskować przeglądając tegoroczne magazyny mody i zdjęcia z wybiegów. Dominują bikini, żółte, kanarkowe, niebieskie, w odcieniu neonowej zieleń, różu – często połączone z kontrastującą czernią, i to w taki sposób, by góra bikini znacznie różniła się od dołu, by można je było swobodnie nosić w różnych zestawach.

Comments are closed.