Dbanie o urodę to również dbałość o strój.

Gdy myślimy o zadbanej kobiecie, to nie wyobrażamy sobie ładnie pomalowanej dziewczyny w rozciągniętym dresie.
Kosmetyki to nie wszystko. Dbanie o urodę to również przykładanie wagi do stroju.
Nie musisz brylować w ubraniach znanych marek by uchodzić za kobietę zadbaną. Jest jednak kilka elementów, które decydują o tym jak jesteś postrzegana.
Przede wszystkim – Twoje ubranie powinno być czyste, zadbane i wyprasowane. Nikt nie traktuje poważnie kobiety w pogniecionej sukience, dziurawych rajstopach czy zaplamionych spodniach.
Kolejną istotną rzeczą jest wybranie ubrań w odpowiednim rozmiarze. Wiele kobiet ma z tym problem. Jednak nawet największa na świecie uroda może zostać przyćmiona przez za małe ubrania. Widziałaś kiedyś na ulicy dziewczynę z wylewającymi boczkami? Nie wyglądało to zbyt estetycznie, prawda?
Pamiętaj też o tym, żeby dopasować strój do okazji. Świadoma kobieta nie pozwoli sobie na przyjście w dresie na romantyczną kolację.
I ostatnia rzecz – dopasuj strój nie tylko do okazji, ale też do swojego stylu. Nawet najładniejsze ubranie nie będzie wyglądało dobrze na kobiecie, która czuje się w nim niekomfortowo.
Nie jest łatwo być kobietą. Dbanie o siebie jest jedną z podstawowych zasad, których powinnyśmy przestrzegać. A zadbana kobieta to zadbany strój – pamiętaj o tym.

Comments are closed.